68,90 kr
I lager
SKU
49760
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 55,12 kr /st - Spara 20%
Ozamis Kattskål Fiskar Rosa 350 ml kombinerar funktionalitet och design med en rostfri yta och dekorativ kant i färg. Med sitt lekfulla fiskmotiv blir den en charmig detalj vid din katts matplats. Skålen är perfekt för både mat och vatten, och dess storlek på 350 ml passar katter i alla åldrar.
Den praktiska antiglidbotten ser till att skålen står stadigt, även när katten äter entusiastiskt. Dessutom är den mycket enkel att hålla ren då den tål att diskas i maskin, vilket gör skötseln smidig och bekymmersfri. Med en diameter på 12,5 cm passar den lätt in i olika hemmiljöer, och den rosa färgen adderar en stilfull touch till ditt hem.
Den praktiska antiglidbotten ser till att skålen står stadigt, även när katten äter entusiastiskt. Dessutom är den mycket enkel att hålla ren då den tål att diskas i maskin, vilket gör skötseln smidig och bekymmersfri. Med en diameter på 12,5 cm passar den lätt in i olika hemmiljöer, och den rosa färgen adderar en stilfull touch till ditt hem.
| Streckkod | 7330002038514 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Rosa/Silver |
| Volym (ml) | 350,00 ml |
| Längd | 12,50 cm |
| Bredd | 12,50 cm |
| Material | Rostfri |
| Motiv | Fiskar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



