74,90 kr
I lager
SKU
41374
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 67,41 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 63,67 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 59,92 kr /st - Spara 20%
Trixies Kattskål Kortnosiga Blå/Vit är perfekt utformad för att göra måltiderna mer bekväma för din fyrbenta vän. Denna söta keramikskål, dekorerad med ett charmigt kattmotiv runt kanten och med en lekfull text i botten, är en stilfull tillägg till alla hem.
Skålens låga kant är särskilt anpassad för kortnosiga katter och kattungar, vilket gör den extra lättillgänglig. Den blanka, glaserade ytan av keramik är inte bara elegant utan också praktisk. Den tål maskindisk och är därmed enkel att hålla ren. Med en diameter på 15 cm och en volymkapacitet på 300 ml är denna skål både funktionell och smakfull i sitt utförande.
Skålens låga kant är särskilt anpassad för kortnosiga katter och kattungar, vilket gör den extra lättillgänglig. Den blanka, glaserade ytan av keramik är inte bara elegant utan också praktisk. Den tål maskindisk och är därmed enkel att hålla ren. Med en diameter på 15 cm och en volymkapacitet på 300 ml är denna skål både funktionell och smakfull i sitt utförande.
| Streckkod | 4011905247700 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Ljusblå/Vit |
| Volym (ml) | 300,00 ml |
| Längd | 15,00 cm |
| Bredd | 15,00 cm |
| Material | Keramik |
| Motiv | Dekortext: hello my little cat |
| Mönster | Kattmotiv |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



