48,90 kr
I lager
SKU
44360
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 44,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 41,57 kr /st - Spara 15%
Trixie Keramikskål Cartoon Cat, en perfekt matskål till din katt med vackra dekorativa motiv både på kanten och i botten. Denna skål kombinerar funktionalitet med stil, vilket gör varje måltid till en trevlig upplevelse för din fyrbenta vän. Med en storlek på 12 cm i diameter och en kapacitet på 200 ml passar skålen för både mat och vatten.
Keramikskålen Cartoon Cat är praktisk och enkel att rengöra, då den tål maskindisk. Varje skål levereras i mixade färger och mönster, vilket ger en unik och varierad look som kan komplettera alla hem.
Keramikskålen Cartoon Cat är praktisk och enkel att rengöra, då den tål maskindisk. Varje skål levereras i mixade färger och mönster, vilket ger en unik och varierad look som kan komplettera alla hem.
| Streckkod | 4011905400815 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Mixade färger |
| Antal | 1-pack |
| Volym (ml) | 200,00 ml |
| Längd | 12,00 cm |
| Bredd | 12,00 cm |
| Material | Keramik |
| Motiv | Varierade kattmotiv |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



