149,00 kr
I lager
SKU
41381
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 134,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 126,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 119,20 kr /st - Spara 20%
Trixies keramikskål XXL Fat-Cat på 600 ml är designad för att göra måltiden till en glädjefylld stund för din katt. Skålens extra breda och låga form främjar kattens naturliga utfodringsbeteende och hjälper dessutom till att hålla matplatsen snygg och ren. Det roliga Fat-Cat-motivet i botten är en charmig detalj som tillför en lekfull touch.
Tillverkad av högkvalitativ keramik med en blank glaserad yta, erbjuder denna skål både stil och funktionalitet. Den släta ytan gör den enkel att rengöra, och faktum att den tål maskindisk gör den till ett praktiskt val för alla kattägare. Med en diameter på 23 cm och en volym på 600 ml är skålen rymlig nog för de flesta behov.
Tillverkad av högkvalitativ keramik med en blank glaserad yta, erbjuder denna skål både stil och funktionalitet. Den släta ytan gör den enkel att rengöra, och faktum att den tål maskindisk gör den till ett praktiskt val för alla kattägare. Med en diameter på 23 cm och en volym på 600 ml är skålen rymlig nog för de flesta behov.
| Streckkod | 4047974248027 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Grå |
| Volym (ml) | 600,00 ml |
| Längd | 23,00 cm |
| Bredd | 23,00 cm |
| Material | Keramik |
| Motiv | Grå katt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



