62,90 kr
I lager
SKU
27125
Köp fler & Spara mer
- Köp 4 för 56,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 8 för 53,47 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 50,32 kr /st - Spara 20%
Trixie Kattskål Rostfri erbjuder en praktisk och stilfull lösning för kattens måltider. Den robusta konstruktionen i rostfritt stål har ett dekorativt plastöverdrag med charmigt fiskbensmotiv, och den greppvänliga formen gör skålen enkel att hantera.
En antiglidring i botten ser till att skålen står stabilt på golvet även när katten äter med god aptit.
Med en volym på 250 ml, en smidig storlek på 12 cm i diameter och leverans i mixade färger är Trixie Kattskål Rostfri ett både funktionellt och dekorativt tillskott i kattens vardag.
En antiglidring i botten ser till att skålen står stabilt på golvet även när katten äter med god aptit.
Med en volym på 250 ml, en smidig storlek på 12 cm i diameter och leverans i mixade färger är Trixie Kattskål Rostfri ett både funktionellt och dekorativt tillskott i kattens vardag.
| Streckkod | 4011905252704 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Blandade färger |
| Volym (ml) | 250,00 ml |
| Längd | 12,00 cm |
| Bredd | 12,00 cm |
| Material | Rostfri |
| Motiv | Fiskben |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



