87,90 kr
I lager
SKU
44886
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 79,11 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 74,72 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 70,32 kr /st - Spara 20%
Ozami Akvariedekoration Rot 16 cm förvandlar ditt akvarium till en naturlig och rofylld oas. Denna dekoration, formad som en rot med fina detaljer, är tillverkad av säker polyresin, vilket säkerställer att vattenkvaliteten i akvariet inte påverkas. Med sina ihåliga utrymmen erbjuder den också ett perfekt gömställe för dina fiskar, vilket hjälper till att skapa en trygg och behaglig miljö.
Med sina mått på 16,5 x 10,2 x 9 cm är denna dekoration lätt att placera i akvariet och bidrar till en mer naturlig miljö. Tack vare den genomtänkta designen smälter den in i olika miljöer och bidrar till en mer trivsam tillvaro för dina vattenlevande vänner.
Med sina mått på 16,5 x 10,2 x 9 cm är denna dekoration lätt att placera i akvariet och bidrar till en mer naturlig miljö. Tack vare den genomtänkta designen smälter den in i olika miljöer och bidrar till en mer trivsam tillvaro för dina vattenlevande vänner.
| Streckkod | 7330002051100 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun/Grå |
| Längd | 16,50 cm |
| Bredd | 10,20 cm |
| Höjd | 9,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



