82,90 kr
I lager
SKU
44957
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 74,61 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 70,47 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 66,32 kr /st - Spara 20%
Ozami Akvariedekoration T-Rör är en kreativ akvariedetalj utformad som en industriell rörkonstruktion med synliga bultar. Denna dekoration erbjuder dina fiskar en spännande miljö att utforska och leka i. Fiskarna kan simma igenom och använda rören som perfekta gömställen.
Dekorationen är tillverkad av säker polyresin, vilket gör att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 11,5 x 6,5 x 9,5 cm bidrar den till att skapa en modern och stilren undervattensmiljö.
Dekorationen är tillverkad av säker polyresin, vilket gör att den inte påverkar vattenkvaliteten i ditt akvarium. Med sina mått på 11,5 x 6,5 x 9,5 cm bidrar den till att skapa en modern och stilren undervattensmiljö.
| Streckkod | 7330002053500 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Grå |
| Längd | 11,50 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 9,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



