46,90 kr
I lager
SKU
44918
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 42,21 kr /st - Spara 10%
- Köp 4 för 39,87 kr /st - Spara 15%
- Köp 8 för 37,52 kr /st - Spara 20%
Ge ditt akvarium en charmig touch med Ozami Akvariedekoration Tunna. Denna åtta centimeter stora trätunna, skapad för att ge en rustik känsla, är perfekt utformad med flera sprickor och håligheter, vilket ger dina fiskar många platser att gömma sig på och utforska.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekoration inte vattenkvaliteten i ditt sötvattensakvarium. Med sina mått på 8 x 6,5 x 6,5 cm passar den smidigt in i mindre miljöer och blir en naturlig del av ditt undervattenslandskap.
Tillverkad av säker polyresin, påverkar denna dekoration inte vattenkvaliteten i ditt sötvattensakvarium. Med sina mått på 8 x 6,5 x 6,5 cm passar den smidigt in i mindre miljöer och blir en naturlig del av ditt undervattenslandskap.
| Streckkod | 7330002051360 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Brun/Grå/Grön |
| Längd | 8,00 cm |
| Bredd | 6,50 cm |
| Höjd | 6,50 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



