159,00 kr
I lager
SKU
44875
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 143,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 135,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 6 för 127,20 kr /st - Spara 20%
Classic Dekoration Polishus 16 cm ger ditt akvarium en fascinerande och levande miljö. Denna noggrant utformade dekoration är tillverkad av säker polyresin, vilket garanterar att vattenkvaliteten förblir opåverkad. Med sina handmålade och detaljrika inslag blir den en vacker del av din undervattensvärld.
Polishuset har ett stort gömställe som erbjuder fiskarna en trygg plats att dra sig tillbaka till, vilket kan stärka deras känsla av säkerhet. Med en storlek på 9,2 x 9,2 x 16 cm blir denna dekoration en både praktisk och estetiskt tilltalande tillägg till akvariet.
Polishuset har ett stort gömställe som erbjuder fiskarna en trygg plats att dra sig tillbaka till, vilket kan stärka deras känsla av säkerhet. Med en storlek på 9,2 x 9,2 x 16 cm blir denna dekoration en både praktisk och estetiskt tilltalande tillägg till akvariet.
| Streckkod | 5021689345805 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Grå |
| Längd | 9,20 cm |
| Bredd | 9,20 cm |
| Höjd | 16,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



