399,00 kr
I lager
SKU
44873
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 359,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 339,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 319,20 kr /st - Spara 20%
Classic Dykarhjälm Luftdriven 17 cm erbjuder en fascinerande bubbelskapande effekt som förvandlar ditt akvarium till en levande scen. Tillverkad av säker polyresin, påverkar den inte vattenkvaliteten och ger dig trygghet för ditt undervattensmiljö. Den noggrant handmålade dekorationen bjuder på många fina detaljer, vilket ger en autentisk och levande känsla.
Utöver sin estetiska charm erbjuder denna dykarhjälm också ett gömställe för dina fiskar, vilket kan bidra till att öka deras trygghetskänsla. Med sina mått på 13,5 x 13,5 x 17 cm passar den perfekt in i de flesta akvarium, och dess praktiska funktioner kombineras harmoniskt med ett tilltalande utseende.
Utöver sin estetiska charm erbjuder denna dykarhjälm också ett gömställe för dina fiskar, vilket kan bidra till att öka deras trygghetskänsla. Med sina mått på 13,5 x 13,5 x 17 cm passar den perfekt in i de flesta akvarium, och dess praktiska funktioner kombineras harmoniskt med ett tilltalande utseende.
| Streckkod | 5021689269101 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Flerfärgad |
| Övrigt | Luftpump medföljer ej, köpes separat |
| Längd | 13,50 cm |
| Bredd | 13,50 cm |
| Höjd | 17,00 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
| Slangmått | 4/6 mm |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



