299,00 kr
I lager
SKU
44997
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 269,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 254,15 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 239,20 kr /st - Spara 20%
Dekoration Skeppsvrak 24 cm från Classic tar dig med på en resa till havets djup där ett antikt skepp har vilat i århundraden. Med sina glittrande skatter och flera gömställen erbjuder detta skeppsvrak dina fiskar en värld av äventyr och utforskning.
Tillverkat av säker polyresin, säkerställer det att vattenkvaliteten i ditt akvarium förblir opåverkad. Dessutom är skeppsvraket omsorgsfullt handmålat med giftfri färg och utmärkt detaljrikedom. Med måtten 24,2 x 9,2 x 19,2 cm passar det lätt in i de flesta akvarier och ger en naturtrogen känsla av ett förlist skepp.
Tillverkat av säker polyresin, säkerställer det att vattenkvaliteten i ditt akvarium förblir opåverkad. Dessutom är skeppsvraket omsorgsfullt handmålat med giftfri färg och utmärkt detaljrikedom. Med måtten 24,2 x 9,2 x 19,2 cm passar det lätt in i de flesta akvarier och ger en naturtrogen känsla av ett förlist skepp.
| Streckkod | 5021689444706 |
|---|---|
| Varumärke | Classic |
| Färg | Flerfärgad |
| Längd | 24,20 cm |
| Bredd | 9,20 cm |
| Höjd | 19,20 cm |
| Akvarium typ | Sötvatten |
| Skötselråd | Vid rengöring använd kallt vatten, ej varmt |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Classic



