899,00 kr
I lager
SKU
43866
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 809,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 764,15 kr /st - Spara 15%
Trixies Be Nordic Klöspelare Iben är en del av den stilfulla BE NORDIC-kollektionen, inspirerad av det natursköna landskapet vid Tysklands norra kust. Denna kollektion fångar essensen av strand och hav, vilket återspeglas i designen. Klöspelaren är utrustad med slitstarkt sisalrep, perfekt för din katts naturliga klösbehov, och en bottenplatta av lackad plywood som ger stabilitet och en elegant touch.
Genom att välja produkter från BE NORDIC bidrar du till viktiga marina skyddsprojekt, bland annat i Östersjön. Dessa projekt fokuserar på att utbilda människor om hållbart naturskydd och skydda olika djurarter. Klöspelaren är inte bara en praktisk lösning för klösträning utan också en del av en större vision för en hållbar framtid.
Genom att välja produkter från BE NORDIC bidrar du till viktiga marina skyddsprojekt, bland annat i Östersjön. Dessa projekt fokuserar på att utbilda människor om hållbart naturskydd och skydda olika djurarter. Klöspelaren är inte bara en praktisk lösning för klösträning utan också en del av en större vision för en hållbar framtid.
| Streckkod | 4011905447445 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Vit/Beige |
| Mått | Sisalrep: Ø 5 mm |
| Längd | 34,00 cm |
| Bredd | 34,00 cm |
| Höjd | 60,00 cm |
| Bottenplatta | 34 x 34 cm |
| Klöspelare Ø | 10,00 cm |
| Skruvdimension | M8 |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



