349,00 kr
I lager
SKU
52113
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 314,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 296,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 279,20 kr /st - Spara 20%
Hundleksak Tennis Ball Blaster är en interaktiv och handhållen apportleksak som gör det enkelt att kasta tennisbollar långt. AFP Play Quiet Blast är tillverkad i hållbar ABS-plast och är konstruerad för att skjuta iväg standardtennisbollar på Ø 6,3 cm upp till 13,5 meter. Det utdragbara handtaget gör avfyrningen smidig och lättanvänd.
Det specialiserade handsfree-uppsamlingsröret gör att du kan plocka upp bollen direkt från marken utan att röra den med händerna. Konstruktionen är framtagen för att minimera trötthet i armarna och samtidigt maximera hundens motion vid lek i parken, trädgården eller på stranden. Levereras med tre tennisbollar på Ø 6,3 cm.
Det specialiserade handsfree-uppsamlingsröret gör att du kan plocka upp bollen direkt från marken utan att röra den med händerna. Konstruktionen är framtagen för att minimera trötthet i armarna och samtidigt maximera hundens motion vid lek i parken, trädgården eller på stranden. Levereras med tre tennisbollar på Ø 6,3 cm.
| Streckkod | 847922066307 |
|---|---|
| Varumärke | All For Paws |
| Färg | Orange/Blå |
| Passar | Bollar: Ø 6,3 cm |
| Bra att veta | Tillsyn rekommenderas under användning. |
| Längd | 40,00 cm |
| Bredd | 22,00 cm |
| Höjd | 10,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
| Passar (hund) | I alla åldrar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från All For Paws



