1 599,00 kr
I lager
SKU
48876
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 1 519,05 kr /st - Spara 5%
Catit PIXI Smart Feeder är en innovativ appstyrd foderautomat som ser till att din katt får rätt mängd mat vid rätt tidpunkt, helt automatiskt. Med den kostnadsfria Catit PIXI-appen kan du enkelt planera hela veckans måltider, justera portionsstorlekar och till och med mata din katt manuellt när du är på språng. Apparaten är inte bara funktionell, utan också stilfull med sin design som inkluderar Pixis kännetecknande detaljer som söta öron.
Med möjlighet att mata upp till 12 gånger per dag och ett lufttätt lock som håller torrfodret fräscht längre, är PIXI Smart Feeder utrustad för att säkerställa din katts måltider. Om det skulle bli strömavbrott, aktiveras en batteribackup, vilket garanterar att din katt aldrig missar en måltid.
Den medföljande rostfria matskålen är noggrant designad för att minska obehag för morrhåren och är enkel att rengöra. Oavsett om du är hemma eller iväg ser PIXI Smart Feeder till att din katt får sin mat på ett tryggt och hygieniskt sätt. Med smarta pushnotiser om hinder och låg fodernivå är du alltid uppdaterad. Produkten mäter 32 x 19,1 x 34,2 cm och passar perfekt i ditt hem.
Med möjlighet att mata upp till 12 gånger per dag och ett lufttätt lock som håller torrfodret fräscht längre, är PIXI Smart Feeder utrustad för att säkerställa din katts måltider. Om det skulle bli strömavbrott, aktiveras en batteribackup, vilket garanterar att din katt aldrig missar en måltid.
Den medföljande rostfria matskålen är noggrant designad för att minska obehag för morrhåren och är enkel att rengöra. Oavsett om du är hemma eller iväg ser PIXI Smart Feeder till att din katt får sin mat på ett tryggt och hygieniskt sätt. Med smarta pushnotiser om hinder och låg fodernivå är du alltid uppdaterad. Produkten mäter 32 x 19,1 x 34,2 cm och passar perfekt i ditt hem.
| Streckkod | 022517437520 |
|---|---|
| Varumärke | Catit |
| Färg | Vit/Grå |
| Passar | Torrfoder upp till 9 mm |
| Bra att veta | Inbyggt Wi-Fi, stöder 2,4 GHz |
| Längd | 32,00 cm |
| Bredd | 19,10 cm |
| Höjd | 34,20 cm |
| Batteri | 4st C (används vid strömavbrott) |
| Material | Plast |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Catit



