269,00 kr
I lager
SKU
44617
Köp fler & Spara mer
- Köp 2 för 242,10 kr /st - Spara 10%
- Köp 3 för 228,65 kr /st - Spara 15%
- Köp 4 för 215,20 kr /st - Spara 20%
Med Trixies frontväska Bethany i puderrosa kan du stilfullt och praktiskt bära ditt husdjur nära dig. Designad för att ge optimal övervakning och kontakt med ditt djur, bär du den enkelt på sidan. Väskan har en utvändig sidoficka där du kan förvara små nödvändigheter som godsaker eller bajspåsar, så du alltid har det du behöver nära till hands.
Inuti väskan hittar du ett inbyggt kort koppel som håller ditt husdjur säkert på plats under hela resan. Väskans moderna manchesterlook i polyester kombinerar en klassisk design med moderna material, vilket gör den både funktionell och snygg. Med en kapacitet för husdjur upp till 3 kg och måtten 23 x 36 x 18 cm, är denna öppna transportväska det idealiska valet för dig som vill ha stil och säkerhet i ett.
Inuti väskan hittar du ett inbyggt kort koppel som håller ditt husdjur säkert på plats under hela resan. Väskans moderna manchesterlook i polyester kombinerar en klassisk design med moderna material, vilket gör den både funktionell och snygg. Med en kapacitet för husdjur upp till 3 kg och måtten 23 x 36 x 18 cm, är denna öppna transportväska det idealiska valet för dig som vill ha stil och säkerhet i ett.
| Streckkod | 4057589289513 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Färg | Puderrosa |
| Längd | 23,00 cm |
| Bredd | 36,00 cm |
| Höjd | 18,00 cm |
| Transportvikt (kg) | 3,00 kr |
| Material | Textil |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



