68,90 kr
I lager
SKU
52108
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 55,12 kr /st - Spara 20%
All for Paws Zootex Christopher Chimp är en apformad hundleksak. Den är tillverkad i en kombination av latex och PU-skum.
Leksaken är särskilt utformad för hundlek och passar perfekt att kasta runt och hämta. Den har pipljud och är framtagen för att hålla din hund aktivt underhållen.
Leksaken är särskilt utformad för hundlek och passar perfekt att kasta runt och hämta. Den har pipljud och är framtagen för att hålla din hund aktivt underhållen.
| Streckkod | 847922037604 |
|---|---|
| Varumärke | All For Paws |
| Färg | Brun/Gul |
| Bra att veta | Hållbar men inte oförstörbar. Håll alltid din hund under uppsikt vid lek och byt ut leksaken om den blir trasig eller skadad. |
| Längd | 13,00 cm |
| Bredd | 10,00 cm |
| Höjd | 7,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
| Passar (hund) | I alla åldrar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från All For Paws



