68,90 kr
I lager
SKU
52109
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 55,12 kr /st - Spara 20%
All for Paws Zootex Yolanda the Yeti är en engagerande hundleksak i en unik yeti-form. Den mäter 9 x 7 x 12,5 cm och är tillverkad av latex och PU-skum. Leksaken har en vit, pälsstrukturerad kropp med tydliga blå accenter på ansiktet och fötterna, vilket ger den ett visuellt distinkt utseende.
Den är särskilt utformad för hundlek och är perfekt att kasta runt och använda vid apport. Leksaken piper och blir snabbt en rolig följeslagare i vardagen.
Den är särskilt utformad för hundlek och är perfekt att kasta runt och använda vid apport. Leksaken piper och blir snabbt en rolig följeslagare i vardagen.
| Streckkod | 847922037628 |
|---|---|
| Varumärke | All For Paws |
| Färg | Vit/Blå |
| Bra att veta | Hållbar men inte oförstörbar. Håll alltid din hund under uppsikt vid lek och byt ut leksaken om den blir trasig eller skadad. |
| Längd | 12,50 cm |
| Bredd | 9,00 cm |
| Höjd | 7,00 cm |
| Passar (djur) | Hund |
| Passar (hund) | I alla åldrar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från All For Paws



