Reapris
29,45 kr
Ord.
58,90 kr
I lager
SKU
44343
Vår lägsta pris senaste 30 dagarna är 0,00 kr. Rabatt beräknas från ordinarie pris.
Trixie Hundtugg Donuts Mix Smak är det perfekta sättet att skämma bort din fyrbenta vän. Dessa härliga donuts är tillverkade av lyxig råhud och finns i en spännande mix av tre olika smaker: kyckling; anka med pumpa och banan; samt torsk med jordgubbe och äpple. Varje donut är glutenfri, vilket gör dem till ett utmärkt alternativ för känsliga hundmagar.
Dessa smakrika godsaker levereras som mixplock, så att din hund alltid kan få en överraskning. Förpackningen innehåller 100 gram av välsmakande donuts med en diameter på 10 cm, vilket gör dem lagom stora för de flesta hundar. Perfekt att ge styckvis och njuta av vid speciella fikastunder tillsammans.
Dessa smakrika godsaker levereras som mixplock, så att din hund alltid kan få en överraskning. Förpackningen innehåller 100 gram av välsmakande donuts med en diameter på 10 cm, vilket gör dem lagom stora för de flesta hundar. Perfekt att ge styckvis och njuta av vid speciella fikastunder tillsammans.
| Streckkod | 4053032657847 |
|---|---|
| Varumärke | Trixie |
| Antal | 1-pack |
| Vikt | 100 g |
| Längd | 10,00 cm |
| Bredd | 10,00 cm |
| Smak | Råhud & Kyckling |
| Tuggmotstånd | 3 av 3 - Hård |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Trixie



