68,90 kr
I lager
SKU
49758
Köp fler & Spara mer
- Köp 3 för 62,01 kr /st - Spara 10%
- Köp 6 för 58,57 kr /st - Spara 15%
- Köp 12 för 55,12 kr /st - Spara 20%
Ozami Kattskål Fiskar Lila 350 ml är en rostfri kattskål kompletterad med en dekorativ kant i lila och ett lekfullt fiskmotiv. Denna skål är idealisk för att servera både mat och vatten till din katt och är designad för att stå stadigt tack vare sin antiglidbotten.
Med sin praktiska design är denna skål lätt att hålla ren, eftersom den tål maskindisk. Kattskålen, som mäter 12,5 cm i diameter och rymmer 350 ml, är en charmig och funktionell detalj som passar katter i alla åldrar och gör matplatsen lite extra speciell.
Med sin praktiska design är denna skål lätt att hålla ren, eftersom den tål maskindisk. Kattskålen, som mäter 12,5 cm i diameter och rymmer 350 ml, är en charmig och funktionell detalj som passar katter i alla åldrar och gör matplatsen lite extra speciell.
| Streckkod | 7330002036572 |
|---|---|
| Varumärke | Ozami |
| Färg | Lila/Silver |
| Volym (ml) | 350,00 ml |
| Längd | 12,50 cm |
| Bredd | 12,50 cm |
| Material | Rostfri |
| Motiv | Fiskar |
Skriv din egen recension
Fler produkter från Ozami



